Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Přenosný stan na ochranu soukromí se výborně hodí jako venkovní toaleta, převlékací kabinka, atd. Jedná se o perfektní ochranu pro venkovní použití na pláž, do lesa, atd. 

Stan je v rozloženém stavu velký 120 x 120 x 180 cm a nabízí velice prostorný vnitřní prostor, který je pohodlný pro většinu osob. Lze jej složit na kompaktní velikost 57 x 8 x 9 cm. Ultralehká konstrukce umožňuje snadný transport.

Povrch stanu je potažený stříbrnou vrstvou, díky tomu dokáže odrážet sluneční světlo a zablokuje tak 95% škodlivých UV záření. Je vyroben z poylesteru 190T s vodotěsnou vnitřní ochranou.

Stan lze v několika jednoduchých krocích snadno postavit a stejně tak snadno složit. Není to problém ani pro začátečníky. 

Tyče stanu jsou ze sklolaminátu pro dlouhotrvající výkon, díky tomu může stan stát pevně a není snadné jej jen tak poškodit. Osm stanových kolíků a čtyři lana zajišťují stabilitu ve větrných dnech.

Materiál: polyester 190T s vodotěsnou vnitřních ochranou a s vrstvou stříbrné fólie z venku.

Rozměry rozloženého stanu: 120 x 120 x 180 cm

Rozměry složeného stanu: 57 x 8 x 9 cm

Hmotnost stanu: 1,5 kg

Balíček obsahuje jeden stan, osm stanových kolíků a čtyři lana pro lepší upevnění.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost