Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Vysoký výkon: tato kempingová sprchová hlavice může pracovat 45 - 60 minut při plném nabití za trvalého používání. Průtok vody činí až cca 2 litry za minutu, tudíž za 5 - 7 minut sprchování spotřebujete 10 litrů vody.

Sprchová hlavice nabízí stabilní a silný proud, takže si sprchování můžete užívat i na odlehlých místech.

Dlouhá žiotnost: sprcha se dodává s odnímatelnou USB baterií s 2200 mAH (s externím vypínačem), který je od pumpy oddělitelný.

Snadná montáž a provozní doba: ponořte čerpadlo jednoduše zcela do kbelíku nebo do nádoby s vodou a zapněte napájení. Poté sprchovou hlavici zavěste za háček, držák nebo ujistěte přísavkou. 

Snadné nabíjení: dá se nabíjet třemi způsoby

  1. přes nabíječku mobilního telefon
  2. USB výstupem u notebooku
  3. USB výstupem u auta

Kompaktní a přenosný: váží pouze 0,7 kg, velmi snadno se přenáší a uchovává v zavazadlech, brašnách nebo v batozích. Sprcha je perfektní pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku nebo cykloturistiku apod...

Balíček obsahuje jednu sprchu s příslušenstvím. (viz:. fotografie produktu)

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost