Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Vyhřívaná podložka s nabíjením přes USB konektor, ideální k nahřívání různých částí těla nebo např. do pelíšku Vašich čtyřnohých mazlíčků.

Lze ji však také použít na sedadlo auta nebo do kanceláře.

Přes zabudovaný USB kabel připojíte ke zdroji (adaptér do zásuvky, PC, powerbanka, USB konektor ve Vašem autě apod.) 

Tato podložka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují teplo a pohodlí. Použitý materiál udržuje teplo uvnitř.

Podložka se rychle zahřeje na konstantní teplotu 28 °C, takže vaše mazlíčky budou v teple i v těch nejchladnějších dnech. 

Výhody:

  • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů
  • Rychle se zahřeje na konstantní teplotu 28 °C

Podložka je vhodná pro vnitřní použití. Při používání se zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí. Podložka je pratelná ručně, po vyjmutí textilní části se zabudovaným výhřevem. Samostatnou podložku s výhřevem neperte ani nenamáčejte. Po vychladnutí lze otřít vhlčeným hadříkem, a nechat oschnout. Před opětovným použitím se ujistěte, že je výhřevná podložka suchá, a funkční.

Tato podložka se zapíná automaticky po připojení k adaptéru do zásuvky, PC či powerbanky. Neobsahuje tlačítko zapnutí/vypnutí nebo časovač, zapne se sama, okamžitě. Vypnutí je také nutné provést manuálně, odpojením od zdroje.

POZOR:

Podložku nikdy nenechávejte hřát soustavně několik hodin, je třeba ji vždy nechat na nějakou dobu vychladnout. Také je vhodné nenechávat zapnutou podložku zcela bez dozoru. 

Rozměry: průměr 40 cm

Materiál: polyester

Výkon: 6 W

Délka kabelu: 125 cm

Barva: tmavo modro šedá, dlouhý vlas

Balení obsahuje:

  • 1x Vyhřívaná podložka
  • 1x Zabudovaný USB kabel 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost