Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Elektrický lapač pro likvidaci obtížného hmyzu UV světlem a vysokonapěťovou mřížkou.

Tento typ lapače je zcela ekologický, nepoužívá pro svou funkci žádné chemikálie a nepracuje na akustickém principu, je tedy vhodný pro použití v obytných i venkovních prostorách, např. v domácnostech, restauracích, barech, na zahradách a terasách, ale i na cestách.

Hmyz je přiváben UV-A zářením a následně usmrcen výbojem na mřížce v lapači.

Mřížka je navržena zcela bezpečně. Je tak zajištěno, aby nedošlo k nechtěnému dotyku a případnému popálení osob nebo zvířat.

Lapač lze kamkoliv postavit pomocí stojánku, případně zavěsit na zeď, strom, trám apod.

Lapač neobsahuje dobíjecí baterii. Je dodáván s USB kabelem, který tak musí být neustále připojen k adaptéru do sítě, powerbance, případně jinému zdroji pro nabíjení.

Zapnutí se provádí 2x delším stiskem tlačítka power na přední části panelu mřížky, na vypnutí poté postačí stisknout tlačítko 1x.

Materiál: plast, kov

Vstupní napětí: 5V/1A

Rozměry: 25,4 x 3 x 18 cm

Balení obsahuje:

  • 1x UV LED USB Elektrický lapač hmyzu 
  • 1x Nabíjecí USB kabel (adaptér do sítě není součástí balení)

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost