Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Při sportu je hlavně důležitý pitný režim ať už při běhání, cvičení či jízdě na kole. S touto tritanovou láhví na vodu s flip víkem budete dodržovat pitný režim snadno a efektivně.

S obsahem 500 ml a kompaktním průměrem 68 mm se láhev hodí do jakéhokoli batohu nebo cklistické brašny, ale také i do téměř každého držáku na kole. Díky rukojeti můžete láhev snadno přenášet v ruce.

Zajištění proti protékání vody ve všech situacích: stačí stisknout tlačítko, tím se automaticky uzamkne víko a tím zaručíte, že Vám voda nebude z flašky vytékat, jakmile stisknete tlačítko znovu víko uvolníte a můžete se opět napít.

Tato láhev z tritanového materiálu je certifikována dle potravinářského práve LFGB. Láhev z tritanového plastu, tak i víko z ABS a silikonu jsou 100% bez BPA, BPS a ftalátů.

Filtr pro přidání ovoce: díky filtru, který láhev má můžete do vody klidně přidat ovoce, bylinky atd. Filtr udrží vše pohromadě a vodě tak dodá čistou chuť s nádechem ovoce nebo bylinek.

Láhev na vodu se může snadno umývat v ruce nebo v myččce na nádobí, díky tomu že víko nemá žádné skryté prohlubně, bakterie nebo plísně nemají žádnou šanci.

Značka: Alphatrail

Materiál: Tritanová láhev s víkem z ABS a silikonu (100% bez BPA, BPS a ftalátů)

Rozměry produktu: 7,8 x 23,9 x 7 cm

Hmotnost produktu: 146 gramů

Balíček obsahuje jednu láhev na vodu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost