Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Kompaktní nafukovací podložka: má jedinečný design s ergonomickým tvarem, který pomáhá k lepšímu spánku, nafukovací podložka má dodatečnou tepelnou izolaci, takže Vám při spánku nebude zima.

Ultralehká nafukovací podložka váží pouze 600 gramů. Při nafouknutém stavu je velká 202 x 66 x 8 cm, při balení se dá změnšit na velikost půllitrové lahve.

Nafukovací podložku nenafukujete ústy, stačí jí pouze položit na rovný povrch a stlačením části u ventilu se podložka nafukuje snadněji. Pro vyfouknutí stačí vytáhnout vypoštěci ventil.

Kvalitní materiál a vysoká odolnost: nafukovací podložka je vyrobena z nylonu 40D s TPU povrchem, tento materiál se perfektně hodí do stanu nebo biwak v přírodě, je odolný proti roztržení a díky upravenému povrchu Vám podložka nebude klouzat.

Pokud si pořídíte dvě tyto podložky, dají se spojit do sebe, tím získáte větší plochu na spaní.

Materiál: nylon 40D s TPU povrchem

Rozměr produktu: 202 x 66 x 8 cm

Hmotnost produktu: 600 gramů

Balíček obsahuje jednu nafukovací podložku s úložným vakem.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost