Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Integrovaný RFID blok chrání před krádeží osobních informací a také před elektronickou krádeží. Zajistí, že vaše kreditní karty a cestovní informace jsou chránené.

Minimalistická a tenká: peněženka je extrémně praktická pro nošení v přední nebo zadní kapse kalhot nebo v malých batůžkách a kabelkách.

100% špičkové zpracování kůže: vyrobeno z kvalitní pravé kůže s krásnou a hladkou texturou, která je odolná proti poškrábání a je určena jak pro muže tak pro ženy.

Víceúčelová peněženka: 1 hlavní přihrádka s hladkým zipem na bankovky, lístky, poukazy, pár drobných atd.; 4 přední přihrádky na kreditní karty, pas atd.; 1 průhledné okénko na občanský průkaz nebo řidičský průkaz.

Značka: Arvok

Speciální vlastnosti: RFID ochrana

Materiál: kůže

Rozměry peněženky: 12 x 9,4 x 0,2 cm

Hmotnost peněženky: 20 gramů

Balíček obsahuje jednu peněženku s RFID ochranou.

 

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost