Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Jedná se o unisex pončo do deště pro dospělé, udrží vás v suchu bez ohledu na to, zda jste na cestách na kole nebo za turistikou, Kapuce je vybavena stahovací šňůrkou, která dobře chrání váš obličej. Suchý zip po stranách zajišťuje perfektní utěsnění.

V pláštěnce se nestane, že by Vám bylo moc horko, protože otvor ve spodní straně zajišťuje skvělou cirkulaici vzduchu. Velikost celé pláštěnky je 200 x 140 cm, takže je dostatečně velká, aby zakryla batoh nebo řídítka kola.

Nabízí vynikající volnost pohybu a proto se velmi příjemně nosí, kapuci a boční otvory na suchý zip, můžete přizpůsobit svým potřebám.

Pončo lze jednoduše složit na kompaktní velikost 23 x 8 cm. Pak ho lze bezpečně uložit do batohu nebo brašny na kole.

Pláštěnka je z odolného nylonového materiálu se zesílenými očky, díky tomu je odolná proti dešti, poskytuje lepší ochranu proti povětrnostním vlivům, trvale odpuzuje vodu a je extrémně odolná proti oděru a roztržení.

Tato multifunkční pláštěnka má postranách očka, díky nim můžete pláštěnku použít jako plachtu nebo jako pikniková podložka.

Velikost: univerzální

Rozměry produktu: 220 x 140 x 0,5 cm

Hmotnost produktu: 260 gramů

Balíček obsahuje jednu unisex pláštěnku. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost