Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Kvalitní komfortní produkt pro náročné fanoušky outdooru a cestování. Polštář je samonafukovací a sbalitelný do malé taštičky. Ideální pro trekking, kempování, turistiku a nebo do letadla, auta atd.

Kompaktní polštář ve složeném stavu měří 26 x 14 cm s hmotností 250 gramů. Při rozloženém stavu má 42 x 25 cm.

Polštář má na jedné straně našitou kapsu do té schováte bok druhé strany a polštář je složený, díky nepromokavé nylonové tašce je polštář zajištěn proti nečistotám a vlhkosti.

Také díky oboustranému potahu je vhodný pro každou teplotu. Horní strana polštáře se skládá z měkkého, hřejivého mikrovlákna - Spodní strana polštáře z chladnějšího mikrovlákna.

Lze zcela jednoduše prát na 30°C nebo ručně.

Ultralehký a kompaktní polštář, ideální pro cestování, kempování a outdoorové aktivity. Zajišťuje enormní komfort oproti nafukovacímu polštáři.

Polštář má také velmi kvalitní výplň, která se skládá z natřené paměťové pěny, to vám zajistí veliké pohodlí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: pro optimání funkci polstrování před prvním použitím silně protřepejte do všech směrů a pěnu v polštáři rozdělte ponechte pár minut, ještě jednou silně sklepejte a poté můžete polštář používat.

Barva: šedá

Rozměry produktu: 42 x 25 cm

Typ materiálu: mikrovlákno

Typ vyplňového materiálu: paměťová pěna

Hmotnost produtku: 250 gramů

Balíček obsahuje jeden cestování polštář.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost