Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Sportovní taška pro uložení všech osobních věcí, které chcete mít neustále při ruce. 

Kvalitní materiál: Pevná nylonová tkanina s vysokou hustotou vláken je zárukou odolnosti a dlouhé životnosti.

Prostorná a variabilní: Taška má mnoho praktických kapes, nastavitelný ramenní popruh a držadlo pro nošení v ruce.

MOLLE vazba: Výhodou je několik řad univerzální MOLLE vazby, kterou je možné použít např. k připevnění taktických pouzder a kapes. 

Co je to MOLLE vazba?
Systém MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) je nejrozšířenějším systémem taktického vybavení na světe. Před více než 20 lety byl navržen pro potřeby americké armády a - nepřekonán - je používán dodnes. Umožňuje maximální přizpůsobení taktických zavazadel individuálním potřebám jejich nositele. Je založen na páskách a jimi tvořených okách, do kterých se připevňují dalších prvky vybavení. MOLLE pásky těchto přídavných kusů se proplétají s popruhy na "podkladu" (např. batohu nebo vestě), díky čemuž si každý může libovolně nastavit počet a typ přídavných tašek, pouzder, držáků apod.

Barva: černá

Materiál: nylon, polyester

Rozměry: 27 x 20 x 10 cm 

Hmotnost: 320 g

Balení obsahuje jednu tašku.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost