Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Sportovní taktický batoh poskytne dostatek prostoru pro uložení všech nezbytností při několikadenním výletě, cestě do práce, do školy nebo na nákup.

Kvalitní materiál: Pevná nylonová tkanina 600D Oxford s vysokou hustotou vláken je vně batohu kombinována s PU vrstvou pro zvýšenou voděodolnost.

Prostorný: Batoh má dvě velké kapsy s krytým dvojcestným zipem a jednu menší, čelní kapsu na zip.
Velkokapacitní hlavní kapsa pojme formát A4, notebook nebo vybavení na túru na kole i pěšky.

Pohodlný: Ergonomicky tvarované ramenní popruhy se efektivně přizpůsobí stavbě těla.
Jsou nastavitelné, stejně jako bederní a hrudní pás, pro adekvátní rozložení váhy a pohodlné nošení.

Batoh nabízí pevné boční přezky pro upravení velikosti, robustní rukojeť pro lepší manipulaci a suché zipy, např. pro personalizaci batohu přidáním nášivek.

MOLLE vazba: Hlavní výhodou tohoto batohu je několik řad univerzální MOLLE vazby, kterou je možné použít k připevnění mnoha dalších taktických pouzder, tašek a kapes.
Tímto systémem je opatřeno čelo batohu, obě strany i dno, na které lze upevnit větší položky vybavení, např. stan nebo spací pytel.

Co je to MOLLE vazba?
Systém MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) je nejrozšířenějším systémem taktického vybavení na světe. Před více než 20 lety byl navržen pro potřeby americké armády a - nepřekonán - je používán dodnes. Umožňuje maximální přizpůsobení taktických zavazadel individuálním potřebám jejich nositele. Je založen na páskách a jimi tvořených okách, do kterých se připevňují dalších prvky vybavení. MOLLE pásky těchto přídavných kusů se proplétají s popruhy na "podkladu" (např. batohu nebo vestě), díky čemuž si každý může libovolně nastavit počet a typ přídavných tašek, pouzder, držáků apod.

Objem: 30 litrů

Materiál: 600D Oxford

Rozměry: 46 x 33 x 18 cm 

Hmotnost: 732 g

Balení obsahuje jeden taktický batoh.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost