Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Co je to polarizace? Speciální filtr, který propouští vertikální světlo, díky kterému vidíme jasné barvy a kontrasty, a naopak pohlcuje světlo horizontální, které na lidské oko působí rušivě. Čím tmavší polarizovaná skla jsou, tím vyšší míru filtrace poskytují.

Ochrana UV400: Tyto sluneční brýle se pyšní 100% ochranou UV400 a barevným zrcadlovým povlakem, který odpuzuje vodu a nečistoty. Široké čočky poskytují nejen větší zorné pole, ale také chrání Vaše oči před větrem, prachem a hmyzem. Mají minimální odpor vzduchu, proto jsou vhodné pro rychlou jízdu jak za slunného, tak oblačného počasí. 

Ultralehké: S hmotností pouhých 25 gramů brýle sotva ucítíte na hlavě. Díky měkkému gumovému polstrování i nožičkám nikde netlačí a jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení. Ideální pro cyklistiku, běh, horolezectví, řízení auta aj.

Součástí balení je také rámeček pro dioptrické čočky.

Dlouhá životnost: Čočky i rám brýlí jsou mimořádně odolné proti nárazu a poškrábání.

Specifikace:

  • Značka: RockBROS 
  • Barva: černá, červená
  • Rozměry produktu: 14 x 15,5 x 5,5 cm
  • Hmotnost: 25 gramů
  • Povrchová úprava čoček: zrcadlový povlak

Balení obsahuje jedny cyklistické brýle s pouzdrem, rámečkem pro dioptrické čočky, úložným sáčkem a hadříkem z mikrovlákna.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost