Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Skládací (taktéž polní) lopatka s krumpáčem je ideální pro všechny nadšence provozování outdoorových aktivit, kempingu, rybaření nebo třeba hledače pokladů.

Původně nástroj pro vojáky vhodný na kopání, nouzové sekání, řezání, případně i sebeobranu, bude užitečným pomocníkem při úpravě terénu pod stanem, vykopání jámy na ohniště nebo vyprostění auta ze sněhu.

Na jedné straně nabídne lopatka zubaté ostří, použitelné jako pilka, na druhé otvírák láhví. Po sklopení listu lopatky lze druhý konec použít jako kompaktní krumpáč. Na konci násady je zabudovaný kompas.

Lopatka má celoocelovou konstrukci se dvěma klouby, umožňující kompletní složení. Ve složeném stavu má rozměr pouhých 12,5 x 12 cm.

Specifikace:

  • Materiál: ušlechtilá ocel
  • Rozměry v rozloženém stavu: 30 x 26,5 x 9,5 cm
  • Rozměry ve složeném stavu: 12,5 x 12 cm
  • Hmotnost: 360 gramů

Balení obsahuje jednu skládací multifunkční lopatku.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost