Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Přenosný a skládací: Kempingový vařič je malý a snadno přenosný. Je dodáván v úložné tašce, ihned připraven na Váš výlet. 

K montáži není potřeba žádné nářadí, jednotlivé díly do sebe zapadnou jako skládačka pomocí precizních háčků.

Jedná se o praktický, variabilní vařič, nabízející širokou škálu možností zátopu. Hodí se pro kempování v přírodě, cyklo výlety, pikniky i další dobrodružství v přírodě.

Na tuhá paliva: Vařič na dřevo, líh nebo gel. K zátopu lze použít chrastí, klacíky, štěpinky, pevný líh. Dovnitř je možné též vložit vařič na tekutý líh nebo hořlavý gel.

Kvalitní ušlechtilá ocel: Vařič je vyroben z kvalitní žáruvzdorné oceli v potravinářské kvalitě, je odolný proti opotřebení a deformaci.

Vynikající větrání a snadné čištění: Výborná cirkulace vzduchu pomocí důkladně promyšlených otvorů a snadné čistění díky možnosti kompletní demontáže jednotlivých plátů.

Doporučujeme vařič umístit na rovný, nehořlavý povrch, např. na kámen. Plochu v bezprostředním okolí vařiče před zapálením zbavte listí, větviček, suché trávy apod., kvůli předejití vzniku případného požáru.

Specifikace:

  • Rozměry: 16 x 12,5 x 9,8 cm
  • Hmotnost: 340 gramů
  • Materiál: ušlechtilá ocel

Balení obsahuje jeden vařič na tuhá paliva.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost