Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Otočení o 360°: nastavitelné zpětné zrcátko na jízdní kolo, elektrokolo či e-koloběžku lze nastavit o 360° do požadovaného úhlu, úhel pohledu je tak pohodlnější a vy máte přehled o věcech za Vámi.

Široké zorné pole: délka zpětného zrcátka je 64mm x 155mm. Díky jasnému konvexnímu zrcadlu je zorné pole širší, takže lépe vidíte okolí kolem vás. 

Vhodné pro většinu jízdních kol: zpětná zrcátka jsou vhodná na levou stranu řídítek, jsou kompatibilní s 90% jízdních kol, horských kol a silničních kol. 

Robustní a odolný: držák na zpětná zrcátka není snadné poškodit, zlomit či jinak porušit, zrcadlový povrch je hladký a je vyroben z odolného materiálu.

Jednoduchá montáž: k instalaci zpětných zrcátek je zapotřebí imbusový klíč. Imbusový klíč není součástí balení. Díky nastavitelnosti spony lze zrcátka upravit podle vašich potřeb a šíře řidítek.

Materiál: ABS plast + reflektor

Použitelná velikost: na řídítka s vnitřním průměrem 22 - 25 mm.

Vlastnosti: nastavitelnost 360°, široké zorné pole, narazuvzdorné a odolné

Balíček obsahuje:

1x zpětné zrcátko na kolo levé

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost