Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ultralehký nafukovací cestovní polštář, který vyniká svým ergonomickým designem, kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Právě proto je vhodný na cesty, turistiku, cykloturistiku aj.

Po sbalení do úložného pytlíku, který je součástí balení, má polštář pouhých 10 x 6,5 cm. Vejde se tak bezproblémově do každého batohu nebo do brašny na kole a zabere minimum místa.

Polštář slouží díky svému ergonomickému tvaru jako skvělá podpora hlavy a proto Vám zaručí pohodlný spánek bez bolesti za krkem.

 

Extrémně jednoduché nafouknutí i vyfouknutí díky dvoustupňovému vzduchovému ventilu: ventil je navržen tak, aby při nafukování unikalo naprosté minimum vzduchu. Vyfouknout lze poté stiskem tlačítka uprostřed ventilu a následným vytlačením vzduchu.

 

Rozměry nafouknutého polštáře: 45 x 32 x 10 cm

Rozměry zabaleného polštáře: 10 x 6,5 cm

Hmotnost polštáře: 91,5 gramů

Hmotnost balení: 106 g

Materiál: 80% polyesterové vlákno, 20% TPU

Barva: kamufláž + tmavě šedá

 

Balíček obsahuje jeden nafukovací polštář s úložným pytlíkem pro snadnou přepravu.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost