Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Pokud rádi cestujete ve více lidech a potřebujete malý a skladný vařič, je tento kousek vhodná volba. Litr vody zvládne uvařit za 3,5 minuty a je vhodným vařičem pro potřeby až 3 osob.

Výkon, který je oficiálně udávaný na 3000W a rychlost přivedení 1L vody k varu za 3,5 minuty (v hliníkovém hrnci) jsou dobrými hodnotami, který ocení každý milovník outdoorového vaření.

Při šroubování vařiče na plynovou kartuši je důležité otočit ventil do pozice OFF. Po našroubování otočte ventil do pozice ON a zažehněte plamen. Ovládáním ventilu jde snadno nastavit jeho libovolnou intenzitu. 

Pro zvýšení efektivity doporučujeme používat zástěnu, bude-li nezbytné vařit venku.

Při cestování tento plynový vařič jednoduše složíte do šikovné, plastové krabičky o rozměru 8 x 5 cm, která je součástí balení. 

 

Materiál: kombinace hliníkové slitiny, nerezoceli a mědi

Hmotnost produktu: 94 gramů

Rozměry složeného produktu: 76 x 48 mm

Rozměry rozloženého produktu:  76 x 90 mm

Rozměr balení: 80 x 54 x 42 mm

Výkon: 3000W

Balíček obsahuje jeden vařič (s černým nebo červeným závitem) a kompaktní plastovou krabičku pro jeho snadnou přepravu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost