Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ve svízelné situaci se můžeme ocitnout všichni a často mnohem rychleji, než bychom si dokázali představit. Jedním z největších rizik, často nebezpečnější než samotná událost, jsou v těchto případech dehydratace a ztráta tělesného tepla. A právě tomu zabrání v případě potřeby tento nouzový spací pytel. Kombinuje v sobě vlastnosti nouzové přikrývky a přístřešku pro přežití. Vnitřní strana pytle je reflexní stříbrná, která dokáže udržet více než 90% tělesného tepla, zatímco jasně oranžová, nouzová barva z vrchní strany může být nápomocná např. aby vás v případě nejvyšší potřeby mohli rychle najít záchranáři.

Pytel lze použít i jako podložku pod spacák nebo jako plachtu pro úkryt před deštěm. Ve složeném stavu má rozměr pouhých 7 x 10,5 cm. S váhou 250 g se vejde do každého batohu, dokonce i kapsy.

Materiál: polyester

Délka: 210 cm

Šířka: 90 cm

Hmotnost: 250 g

Rozměr balení: 10,5 cm x 7 cm

Barva: oranžová

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost