Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dobíjecí powerbanka s vysokou kapacitou 10000mAh, kterou lze za chladných dní využít také jako praktický ohřívač rukou.

Při plném nabití poskytuje nepřetržité, oboustranné zahřívání po dobu až 15 hodin. Praktické tlačítko pro regulaci teploty nabízí na výběr ze 3 stupňů intenzity. Vysoké nastavení teploty funguje cca 8 hodin, střední cca 12 hodin, nízké cca 15 hodin.

Vynikající výkon a bezpečnost: Ohřívač disponuje baterií Tesla a je vybaven několika bezpečnostními prvky, které chrání zařízení před přepětím, přebitím, nadproudem a zkratem. Vestavěný bateriový článek s certifikací UL a ochrana proti úplnému nabití zvyšují bezpečnost vás i vašeho zařízení.

Samozřejmostí je klasické dobíjení elektroniky jako je např. váš mobilní telefon. Tato powerbanka je navíc menší a přenosnější než běžné typy, s dostatečnou kapacitou pro více než dvě nabití iPhone XS nebo Google Pixel a téměř plné nabití pro 11palcový iPad Pro. Snadno se vejde do každé kapsy nebo batohu a je dokonalou přenosnou nabíječkou při cestování, v letadle nebo při outdoorových aktivitách.

Kapacita baterie: 10000 mAh

Rozměr: 12 x 6 x 8 cm

Váha: 300 g

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost