Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Skladací kuchyňský nůž Victorinox s hladkou čepelí a jemnou estetikou doplňuje expresivní osobnost. Sklopný nůž na zeleninu a ovoce Swiss classic je novou dimenzí multifunkčnosti.

Díky vysoce kvalitní čepeli s přímým ostřím a působivé univerzálnosti se rychle stane nožem pro každou příležitost. Připravte si zeleninový salát na výlet do lesa, na cyklovýlet nebo si nůž rovnou vemte s sebou a udělejte si zeleninový salát na výletě.

Fixovaná čepel s jednoduchým systémem odblokování je vyrobená z nerezové oceli nejvyšší kvality. Produkty od Švýcarské firmy Victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech.

Značka: Victorinox

Materiál: nerezová ocel

Délka čepele: 11 cm

Délka celého nože: 130 mm

Hmotnost nože: 64 gramů

Balíček obsahuje jeden nůž.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost