Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Unikátní plovoucí nůž speciálně vyvinutý pro rybáře, záchranáře, nadšence pro vodní sporty, loďaře a další vodní aktivisty.

Tento všestranný nůž je také spojený s uměním přežít a pohybem v přírodě, nejvíce ale najde uplatnění jako pracovní nůž, byl speciálně vyvinutý pro přeřezání lan, nylonových a jiných vláken.

Nůž má tvarovanou rukojeť z lehkého korku, který na hladině plave.

Záštita o délce 3,5 cm zabraňuje sklouznutí z ruky a poranění prstů. Tenká čepel je vyrobená z nerezové oceli 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58, díky které je ostří odolnější proti opotřebení.

Plastové pouzdro z jasně viditelného polymeru umožňuje upevnění k opasku, batohu, záchranné vestě nebo pracovnímu oblečení díky plastovému klipu.

Opora pro palec pro snadnější vytažení nože, která zároveň nabízí možnost připevnění jiných modelů nožů z řady Craft nebo Companion se stejným typem pouzdra.

Značka: Morakniv

Hmotnost nože: 82 gramů

Tloušťka čepele: 1,4 mm

Délka čepele: 97 mm

Celková délka: 235 mm

Balíček obsahuje jeden Morakniv nůž s pouzdrem.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost