Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Švédský nůž vysoké kvality má typickou, skandinávskou čepel s třívrstvým povlakem. Mnohostranný výkoný nástroj pro lovce, zálesáky a veškeré outdoorové nadšence, vyznávající svobodu pohybu ve volné přírodě.

Nůž můžete využít při batoningu (technika řezání nebo štípání dřeva pomocí úderů do hřbetu nože), splňuje maximální požadavky na pevnost.

Úhel ostří 27° poskytuje dostatečnou ostrost a odolnost.

Čepel je vyrobená z nerezové oceli kalené na HRC 56-58, tato ocel se nachází na nožích s extrémní pevností a dlouhou životností. Mají také velmi vysokou odolnost proti vlhkosti, což u jiných materiálů může způsobovat rezavění čepele. 

Nerezová ocel zůstává ostrá mnohem déle než uhlíková ocel a je mnohem méně citlivá na rez.

Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usadňuje odtok vody a dalších jiných tekutin. Díky plstovému poutku. můžete nůž pohodně zavěsit třeba za opasek u kalhot.

Značka: Morakniv

Materiál nože: plast + nerezová ocel

Rozměry nože: 21 x 1,9 x 3,2 cm

Balíček obsahuje jedn nůž s pouzdrem a úchytem za opasek.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost