Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Deka je vycpaná vysoce kvalitním kachním peřím, díky tomu Vám tato deka nabízí dlouhodobé a zručené teplo, díky postraním knoflíkům lze deku použít také jako pončo při sezení venku.

Deka je dodávána s úložnou taškou pro lepší přenos a kompaktnost, pro ušetření místa. Úložná taška má také ramenní popruh, takže si jí můžete dát i na záda.

Dlouhá životnost a kvalitní materiál: deka je vyrobená z 20D 380T nylonu, díky tomu je deka velice odolná proti propíchnutí a oděru a zároveň je vodoodpudivá.

Deka je perfektní volbou pro kempování, turistiku, cestování a piknik. Vhodná pro použití při teplotě pod 0 - 20°C.

UPOZORNĚNÍ: není vhodné deku prát v pračce, doporučuje se spíše ruční praní s vhodným pracím přípravkem na péřové produkty!

Materiál: 20D 380T nylon

Rozměry péřové deky: 127 x 178 cm

Hmotnost péřové deky: 470 gramů

Balíček obsahuje jednu péřovou deku s úložnou taškou s popruhem na rameno.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost