Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Filtr na vodu je vyroben z odolného ABS lékařského silikonu, díky tomu je bezpečný pro lidské tělo a má dlouhou životnost. 

Přesnost čištění je 0,1 mikron, snižuje tak parazity a bakterie ve vodě a snižuje zákal. Pojme minimálně až 5000 litrů filtrované vody z jakéhokoliv zdroje, jako například z rybníka.

Filtr na vodu se velice snadno obsluhuje, stačí načepovat vodu do flašky a připojit flašku k filtru, ten začne vodu filtrovat a čistá voda protéká z druhé strany přes hadičku do nádoby nebo do další flašky z druhé strany.

Pro vyčištění stačí naplnit stříkačku čistou vodou a filtr prostříknout, tím dostanete vyfiltrovanou špínu, bakterie a zákal z filtru ven a můžete jej znovu použít.

UPOZORNĚNÍ: nenechávejte filtr v mrazu a dbejte na to aby při balení byl filtr důkladně vysušen!

Značka: Lixada

Rozměry celého balení: 15,2 x 9,8 x 6,2 cm

Hmotnost celého balení: 0,0567 kg

Balíček obsahuje:

  • filtr na vodu
  • skladací flašku
  • silikonovou trubičku
  • stříkačku na vyčištění

 

POZOR, filtr je určený pouze k filtrování vody! Použití jen na vlastní nebezpečí!

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost