Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ohnivzdorná a vodotěsná kapsa na cenné věci o velikosti 40 x 28 cm má šest přihrádek na kreditní karty, tři průchodky a velkou kapsu. 

Do této ohnovzdorné kapsy můžete vložit mnoho cenností jako například hotovost, šperky, pasy, dokumenty, fotografie atd..

Kapsa má neklouzavé sklolaminátové, silikonové povrstvení, vodotěsný zip. Kapsa je schopná odolat teplotě až 1371°C, díky vodotěsnosti, kapsa uchová Vaše cenné dokumnety v bezpečí.

Kapsu můžete používat na cokoliv kdekoliv. Můžete si jí s sebou vzít na výlet nebo jí lze také uchovávat doma napříkald v trezoru. Díky této kapse budete mít bezpečně uložené cenné věci.

Materiál: sklolaminát s vrstvou silikonu

Rozměry produktu: 40 x 28 cm

Hmotnost produktu: 280 gramů

Balíček obsahuje jednu ohnivzdornou a vodotěsnou kapsu na cenné věci.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost