Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dámské 4D kraťasy jsou vyrobeny z příjemného materiálu 80% polyamid a 20% spandex, který zajišťuje optimální odvádění vlhkosti a udržuje Vaši pokožku suchou, což je nejen osvěžující ale i příjemné. Čtyřcestná strečová látka zajišťuje hladký pocit, který snižuje případný tlak na nerovných silnicích.

Cyklistické kraťasy jsou laminované 2 cm a mají 6vrstvou silnou látku, která tlumí nárazy, takže nabízí větší komfort při nárazech a dlouhé jízdě na kole.

Povrch polstrování je ultraperforovaný, díky čemuž je lehký a prodyšný, 14panelový anatomický design pomáhá snížit únavu a zvýšit prokrvení svalů během jízdy.

Silikonové protiskluzové pásy jsou zpracovány do 2 cm širokých elastických gumových otvorů, které účině zabraňují klouzání kraťasů na kole. Reflexní proužky zajišťují dostatečnou viditelnost za jízdy na kole v noci.

Materiál: 80% polyamid, 20% spandex

Velikost: L

Balíček obsahuje jedny cyklistické kraťasy.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost