Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Povrch je vyroben z vodotěsného materiálu PU, brašna má vodotěsné zipy, které zabraňují vodě aby se dostala dovnitř a tím trvale poškodila Vaše věci.

Kapsa na telefon je vyrobena z jasnější a citlivější TPU tkaniny, pro dotykové displeje a proto můžete Váš telefon používat bez toho anyž byste ho z kapsy vytáhli.

Multifunkční desgin 2v1: díky dodávaným popruhům, lze v případě potřeby brašnu použít jako tašku přes rameno, nastavitelné popruhy jsou vyrobeny z protiskluzové kůže, aby se snížilo tření na řídítkách a brašna tak nepadala ani z řídítek a ani z ramen.

Má velký úložný prostor s přihrádkou na zip s 3 mm pěnovým polstrováním, aby odpovídala Vaším požadavkům a aby se zabránilo otřesům.

Značka: Lixada

Materiál produktu: PU materiál + podšívka 210D + pěna

Rozměry produktu: 24 x 21 x 10 cm

Hmotnost produktu: 437 gramů

Balíček obsahuje jednu brašnu na řídítka kola + nastavitelné popruhy.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost