Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Trojrozměrný tvar + Fluorescenční design: brašna na kolo je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu z uhlíkové textury PU, který je odolný proti poškrábání a opotřebení. Pro Vaší bezpečnost za jízdy v noci má tato brašna fluorescenční logo, aby si Vás všimly auta nebo další cyklisté.

Díky objemu 1 litr a robustnějšímu trojrozměrnému vzhledu můžete do brašny uložit více předmětů.

Optimalizovaný design + Dotykový displej: po průběžném testování byla brašna přizpůsobena tvaru a proporcím mobilního telefonu, aby se případně vyhnulo zbytečnému zavazení brašny při jízdě na kole. Pouzdro na mobilní telefon je vyrobeno z nejnovějšího filmového materiálu TPU, který zlepšuje citlivost dotykové obrazovky.

Tato brašna je vhodná pro smartphony s displeji až do 6,62 palců.

IPX2: brašna na telefon má jistý nepromokavý efekt a v kombinaci s voděodolným designem zipu TPU dosahuje vodotěsnosti IPX2. Díky sluneční cloně, účině blokuje oslnění a na displej telefonu je tak krásně vidět. 

Reflexní materiál je vyroben z PU a bavlněného veluru, který je měkký a citlivý proti nárazu.

Trojitá stabilita: na brašně jsou provedeny tři vylepšení zapínání na suchý zip, ten je dostatečně silný tak, aby nevznikalo k padání brašny nebo sklouzávaní z rámu.

Ke snížení poškození mobilního telefonu při jízdě na kole byla použita dvouvrstvá houba, uvnitř obalu na telefon jsou odvětrávací otvory, které pomáhají mobilnímu telefonu efektivně odvádět teplo. 

Zadní strana je viskózová, což Vám omžňuje snadno telefon umístit dovnitř.

Značka: Toptrek

Materiál: PU tkanina + TPU

Rozměry produktu: 22,2 x 8,9 x 13,2 cm

Hmotnost produktu: 206 gramů

Odolnost proti vodě: IPX2

Objem produktu: 1 litr

Balíček obsahuje jednu brašnu na rám jízdního kola.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost