Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Brašna na kolo s průhlednou kapsou na mobilní telefon je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, odolného proti poškrábání a opotřebení.

Je vhodná pro telefony o úhlopříčce až 6,7" (např. iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone SE, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S20, Huawei Mate 40, Huawei Mate 30, Huawei P50, Huawei P40 Pro aj.)

3D design s reflexními prvky: Brašna je vyrobena z kvalitního PU karbonového texturovaného materiálu, mimořádně odolného proti poškození.

Je speciálně uzpůsobena stabilnímu uložení mobilního telefonu. Sluneční clona účinně blokuje světlo a zlepšuje čitelnost displeje.

Objem 1 litr nabízí dostatek místa pro další předměty.

Reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti ve tmě a za špatného počasí.

Dotykový displej: Průhledná kapsa na telefon je vyrobena z nejnovějšího TPU materiálu, který neomezuje citlivost ovládání dotykové obrazovky.

Voděodolnost: Brašna disponuje voděodolnou povrchovou úpravou. V kombinaci s voděodolným designem zipu dosahuje faktoru IPX2.

Snadná instalace: Pomocí tří suchých zipů brašnu připevníte na rám kola. Důmyslné umístění popruhů zamezuje jejímu sklouzávání.

Kapacita: 1 litr

Materiál: PU tkanina + TPU

Rozměry: 22,2 x 13,2 x 8,9 cm

Hmotnost: 210 gramů

Balení obsahuje jednu brašnu na rám jízdního kola.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost