Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Lehký a pro jednu osobu: stan přesvědčí svou nízkou hmotností a svým minibalením - díky tomu, si ho tak můžete vzít všude s sebou, aniž byste si pro něj museli vyhrazovat úložné místo. 

Hodí se perfektně na cyklo výlety, turistiku, trekingové výlety atd. Stačí stan jednoduše přibalit do batohu či brašny na kole a můžete vyrazit.

Stan je dodáván s dvěma tyčemi z durového hliníku, ale pro sestavení tohoto stanu Vám pomohou klidně i trekové hole, s nimiž lze stan také lehce postavit a vypnout.

Je pro jednu osobu s prostorem na spaní a výškou, která umožňuje si ve stanu pohodlně sednout.

Na jedné straně má stan uzavíratelné okénko, které je navíc zajištěno moskytiérou. Na horní části stanu se nachází dva uzavíratelné otvory, které jsou také zabezpečeny moskytiérou. Jelikož ale tento stan nemá vypínací vnitřní část, je nejlepší tyto otvory nechat pootevřené, pro dobrou cirkulaci vzduchu, ale síťku ponechat uzavřenou, abyste se chránily před případným hmyzem.

Látka stanu je z lehkého polyesteru s polyuretanovou vrstvou a společně s podlepenými švy zajišťuje vodní sloupec 5000MM.

Značka: Mapuera

Materiál: polyester s polyuretanovou vrstvou s vodním sloupcem 5000MM

Rozměry rozloženého stanu: 220 x 75 + 60 x 103/62 cm (viz fotografie produktu)

Rozměry složeného stanu: 39 x 11 x 11 cm

Hmotnost stanu: 1,25 kg

Balíček obsahuje jeden stan s dvěma tyčema pro vypnutí, které lze nahradit trekingovými holemi.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost