Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Super reflexní design, bezpečnější noční jízda - přední část brašny má reflexní pás a držák na přední světlo, díky tomu budete za jízdy v noci skvěle vidět.

Kompletně vodotěsná, snadno se čistí - brašna na kolo je vyrobena z Oxfordské tkaniny 600D, zvnějšku je potažena polyuretanovou fólií. Laminovaný vodotěsný zip Vám pomůže udržet všechny Vaše věci v brašně v suchu.

Hladký povrch brašny zajišťuje, že se brašna na kole snadno čistí a po vyčištění na sobě nezanechává nečistoty.

Kapacita - brašna má kapacitu 4,5 litru, vejde se do ní telefon, peněženka, rukavice, sluneční brýle, fotoaparát atd. Síťová kapsa na straně je určena pro přepravu flašky na pití a jiné předměty malých rozměrů.

Multifunkční brašna 4v1 - tato brašna ale není vhodná jen na kolo, je také vhodná pro skútry, koloběžky atd. Díky popruhu se taška dá nosit přes rameno i jako batoh.

Materiál: tkanina oxford 600D, potaženo polyuretanovou fólií

Rozměry produktu: 28 x 20 x 10 cm

Hmotnost produktu: 330 gramů

Balíček obsahuje jednu brašnu na řídítka kola.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost