Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Pokud rádi cestujete na lehko a potřebujete malý záložní vařič, je BRS-3000T vhodná volba. Jedná se o nejlehčí vařič na trhu a s jeho 25 gramů váhy nelze očekávat, že by jej jiný plynový vařič ještě mohl překonat.

Vzhledem k váze a rozměrům není vhodný pro vyvařování pro celou rotu, nýbrž pro jednotlivce. 

Výkon, který je oficiálně udávaný na 2700W a rychlost přivedení 1L vody k varu za 3 minuty jsou na jeho minimalistické rozměry stále dobrými hodnotami. 

Není-li přetěžován, udržuje si dobrou kondici i po několik let. Titanová slitina, z které je vyrobený, zajišťuje dostatečnou tuhost pro ultralight použití i na delším treku.

Ovládáním ventilu jde snadno nastavit libovolný výkon plamene. Pro přepravu jej lze snadno složit do opravdu malého rozměru a vejde se snadno společně s malou kartuší do řady i maloobjemových nádob na vaření.

Pro zvýšení efektivity doporučujeme používat zástěnu, bude-li nezbytné vařit venku.

Materiál: Titanová slitina

Hmotnost produktu: 25 gramů

Rozměry složeného produktu: 48 x 37 mm

Rozměry rozloženého produktu: 85 x 60 mm

Výkon: 2700W

Spotřeba: 140 g/h

Balíček obsahuje jeden vařič z titanové slitiny a úložný pytlík, pro jeho snadnou přepravu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost