Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Lehké a pohodlné: fotochromatické sluneční brýle o váze 29 gramů, jsou ideální pro dlouhodobé nošení. Brýle snižují tlak na Váš nos a díky nastavitelným nosníkům nezpůsobují žádné otlačeniny.

Mnohostranně použitelné: fotochromatické brýle lze použít pro různé aktivity, jako je golf, jízda na kole, rybaření, lyžování, běh, tenis a jiné outdoorové aktivity.

Bezpečnost: čočka slunečních brýlí je z polykarbonátu, tento materiál blokuje 100% UVA, UVB a UVC paprsky a škodlivé modré světlo až 400nm. Brýle se zbytečně nemlží a odolávají vysokým teplotám.

Rámeček brýlí je vyroben z TR, se super tuhou, vysokou pevností, odolností proti opotřebení.

Fotochromatické čočky: jedná se o inteligentní zabarvení brýlí, které se sami buď zatmaví nebo rozjasní v závislosti na okolním světle, tím jsou oči chráněné před oslněním.

Upozornění: rychlost zbarvení čočky závisí na intenzitě ultrafialového světla a na teplotě (pokud je intenzita UV záření nízká, rychlost zbarvení se zpomaluje).

Značka: RockBros

Vhodné pro: unisex

Rozěmry produktu: 15 x 15 x 4,6 cm

Hmotnost produktu: 29 gramů

Balíček obsahuje jedny brýle, jeden hadřík z mikrovlákna, test, úložný pytlík a jedno pouzdro.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost