Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Hamaka s moskytiérou: Hamaka s moskytiérou z vysoce kvalitní, prodyšné polyesterové síťoviny, která Vás ochrání před obtížným hmyzem. 
Moskytiéra má po obou stranách výstužné tyčky, tvarující síť do klenby. Díky tomu neulpívá na kůži a hmyz se k Vám nemůže dostat.

Pokud preferujete spánek bez sítě proti hmyzu, jednoduše hamaku otočte moskytiérou dolů a nic nebude bránit Vašemu výhledu na nebe.

Součástí balení je uložný vak všitý do lemu hamaky, takže jej neztratíte. Navíc tvoří praktickou kapsu na drobnosti jako telefon, klíče apod. 
Po zabalení je hamaka velká jen 30 x 26 x 9 cm. Díky kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 860 gramů je ideálním řešením pro výlety na kole i pěšky.

K hamace jsou dodávány dvě pevné karabiny a popruhy k zavěšení. 
UPOZORNĚNÍ: karabiny nejsou určené pro lezení a ani jako OOPP!

Materiál: nylon

Rozměr hamaky: 250 x 120 cm

Rozměr balení: 30 x 26 x 9 cm

Délka popruhů: 2 x 3 m

Maximální nosnost: 250 kg

Hmotnost: 860 g

Obsah balení:

  • 1x hamaka s moskytiérou (vč. úložného vaku)
  • 2x karabina
  • 2x popruh

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost