Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Vynikající ventilace: transparentní spřádaná příze nabízí ventilaci ve všech směrech, zároveň slouží jako síť proti komárům, která je relativně malá, ale za to pohodlná, větraná a díky síti můžete pohodlně spát venku bez toho aniž by Vás otravoval hmyz.

Odolný a pevný: na výrobu tohoto stanu byla využita Oxfordská tkanina se silikonovým povlakem, takže je síť velice odolná a pevná.

Snadné složení i rozložení: stan stačí vytáhnout z úložného pytlíku a rozprostřít ho na zem, pak už jen stačí připevnit dvě lana pro napnutí sítě a podlahu zabezpečit kolíčky k zemi. Do stanu si můžete dát nafukovací podložku, spacák, polštářek atd a budete spát v pohodlí.

Stan je vhodné na kratší výlety do slunečného počasí bez deště, v případě deště stačí nad stan pověsit vodotěsnou plachtu.

Značka: Lixada

Rozměry rozloženého stanu: 200 x 65 x 60 cm

Rozěmry složeného stanu: 19 x 9 cm

Materiál stanu: Oxfordská tkanina se silikonovým povlakem 

Balení obsahuje jeden stan s úložným pytlíkem.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost