Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ochrana UV400: šířka čoček 16,8 cm. 100% ochrana UV400 s barevným zrcadlovým povlakem, který je hydrofobní a odpuzuje nečistoty, udržuje čočku čistou.

Polarizovaná čočka: zvyšuje kontrast a prohlubuje Vaše vnímání, aby dokonale chránila Vaše oči. Ideální pro cyklistiku, běh, horolezectví atd. Jsou skvělé jak za oblačného tak za slunečného počasí.

Širší čočky poskytují nejen větší zorné pole a chrání Vaše oči před větrem, prachem a hmyzem. Kromě toho mají tyto sportovní cyklistické brýle nízký odpor vzduchu. Takže jsou obzvláště vhodné pro vysokorychlostní cesty.

Ultra lehké: brýle váží pouhých 25 gramů, díky tomu je na nose vůbec necítíte, nikde Vás netlačí a nezpůsobují oděrky. S protiskluzovými polštářky na nosu a gumovými pacičkami je můžete nosit bez problémů i dlouhodobě.

Značka: RockBROS 

Barva: modrá

Rozměry produktu: 15 x 8,5 x 7 cm

Povrchová úprava čoček: zrcadlový povlak

Balíček obsahuje jedny cyklistické brýle s pouzdrem, úložným pytlíkem a hadřík z mikrovlákna.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost