Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Přenosné: 30ml lahvičky splňují všechny vaše požadavky na doplnění kosmetických potřeb na cesty, díky jejich malým rozměrům se snadno přenášejí v batohu, kufru nebo cyklistické brašně a proto nezaberou mnoho místa.

Opakovaně použitelné: všechny tyto nádoby jsou vyrobeny z recyklovatelného, ekologického plastu, je 100% bez BPA a lze je po vypláchnutí zase znovu použít.

Vysoká kvalita: všechny lahvičky se vyrábí v čistém prostředí, aby byla zaručena hygiena výrobků. nádoby jsou zabezpečené proti vytečení, takže se nemusíte bát, že by se Vám přípravek vylil do batohu, kufru či cyklistické brašny.

Použití: lahvičky v cestovní velikosti jsou perfektní na pleťovou vodu, čistící roztoky, parfémy a další kosmetiku.

Značka: Toureal

Barva: modrá

Kapacita: 30 ml

Balíček obsahuje 12 kusů cestovních lahviček s rozprašovačem po 30 ml, 2x trychtýř na přelévání tekutin a 2 kusy archů s popisovatelnými samolepkami.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost