Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Lahvičky jsou vyrobené z odolného plastu bez BPA a díky jejich výčkům jsou lahvičky zajištěny proti vytékání přípravků. Vylepšená stříkací tryska vytváří velmi jemnou mlhu, která je rovnoměrně rozložena. Lhavičky jsou velice odolné a po vymytí je možné opakovaně používat.

Sada lahviček je relativně malá o objemu 30 ml, proto je možné je s sebou vzít na cesty a nezaberou příliš mnoho místa. Celá sada je zabalena v průhledném a vodotěsném plastovém sáčku, takže jí budete mít pěkně pohromadě a snadno je všechny najdete.

Tyto průhledné lahvičky můhou obsahovat tekuté toaletní potřeby a emulze, jako je například šampon, kondicionér, opalovací krém, čistící prostředky, sprchový gel, atd.

Materiál: plast bez BPA

Barva: transparentní

Kapacita: 30 ml

Balíček obsahuje 12 kusů lahviček po 30 ml + 2x rozprašovače, 1x pipeta a 2x trychtýř. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost