Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Extrémně praktický, ultralehký a přenosný stan ideální pro kempování, turistiku, trekking, bikepacking atd. Stan má efektivní ochranu před sluncem, deštěm, silným větrem, pískem atd. 

Inovativní skládací systém, ultratenká konstrukce Quick Up, díky které lze stan snadno sestavit v několika krocích a stejně snadno složit.

Vodoodpudivý a odolný proti povětrnostním vlivům: větrací otvory na straně zajišťují optimální cirkulaci vzduchu, samostatný větrací plášť na střechu stanu chrání proti dešti a sněhu. Ve stanu je dostatek místa pro dvě osoby včetně praktické tašky se zipem, kolíky a kotevnímu šňůrami.

Stan je vhodný pro dlouhé túry zvýšená podlážka chrání před vlhkostí a nečistotami; s praktickou vnitřní kapsou na drobnosti jako je mobil, brýle, klíče atd.

Značka: Lumaland Tomorrow

Rozměry rozloženého stanu: 245 x 160 x 95 cm

Rozměry složeného stanu: 70 x 17,5 cm

Tloušťka tyčí: 6,9 mm

Materiál pláště stanu: polyester 190 T

Materiál vnitřní části: polyester

Hmotnost stanu: 3,5 kg

Vodní sloupec stanové podlahy: 2000 mm

Vodní sloupec pláště stanu: 1500 mm

Balíček obsahuje jeden kompaktní, přenosný stan.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost