Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Pokud hledáte nejvýkonější brašnu na zadní nosič , tato bude určitě splňovat Vaše požadavky, bez ohledu na to, kam jedete.

Brašna Lixada je vyrobena z 600D ripstop polyester materiálu z PVC vrstvou, která má vyníkající odolnost proti vodě. Zesílené upevňovací popruhy zajišťují pevné přichycení, díky tomu nepadá brašna z kola a drží bezpečně na místě.

S kapacitou 28 litrů můžete do brašny vložit svj mobilní telefon, fotoaparát, hotovost, nástroje na opravu kola, náhradní oblečení atd.

Silná reflexní lepící páska na zadní straně vaku umožňuje abyste byly vidět i za hustého deště, za tmy atd.

Dvě boční kapsy s rychlouzávěry nabízejí místo pro mnoho každodenních předmětů a prostorná vnitřní přihrádka má místo na věci, které byly jmenovány výše.

Značka: Lixada

Materiál: Ripstop 600D polyester z PVC vrstvou

Kapacita brašny: 28 litrů

Rozměry produktu: 35 x 13 x 32 cm

Hmotnost produktu: 890 gramů

Balíček obsahuje jednu brašnu na zadní nosič kola.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost