Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Přenosný a skládací: kempingový vařič Bestargot, je malý a k jeho smontování není potřeba žádné nářadí, jelikož gril nemá žádný šroubek, gril je dodáván v úložné tašce a lze jej pohodlně vzít s sebou na výlet.

Univerzální design 3 v 1: je dostání v designu 3 v 1, který slouží jako gril a sporák. Je malý, ale s velkým výkonem. Držáky grilu se výborně hodí na páneb nebo na konvičku či hrnek.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel 304: gril je vyroben z vysoce kvalitní žáruvzdorné ušlechtilé oceli v potravinářské kvalitě, je odolný proti opotřebení, deformaci a má velkou životnost.

Vynikající větrání a snadné čištění: vnější gril bestargot má devět větracích otvorů na obou stranách pro zlepšení cirkulace vzduchu a pro vložení dřeva nebo uhlí. Nahoře na přenosném grilu se nachzí otvor pro oheň a urychlení vaření pokrmů nebo vody.

Jedná se o velice lehký a přenosný gril, který nabízí všechny funkce, které potřebujete k přípravě lahodných jídel na cestách. Hodí se pro kempování v přírodě, pikniky, cyklo výlety atd.

Značka: Bestargot

Rozměry grilu: 20 x 15 x 22 cm

Hmotnost grilu: 1,17 kg

Materiál: ušlechtilá ocel

Balíček obsahuje jeden gril 3 v 1.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost