Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Díky extrémně nízké hmotnosti je cestovní ručník Outdoro ideálním společníkem pro sport, cyklo, turistiku, trekking atd. Pokud vám záleží na každém gramu,k terý ponesete je tento ručník vhodná volba.

Savé a rychleschnoucí: inovativní struktura vlákna velmi rychle vstřebává vlhkost a rychle na vzduchu schne. Také vyniká svými antibakteriálními schopnostmi.

S tímto cestovním ručníkem dosáhnete optimální poměr mezi úsporou místa a komfortem. 

Látka ručníku je měkká na dotek a flexibilní, reguluje vlhkost a je antibakteriální. Tyto výjmečné vlastnosti získal díky tavení uhlíkových nanočástic s polyesterem a nylonovým materiálem.

S kapsou na zip: integrovaná kapsa na zip je jasným plusovým bodem pro váš cyklo výlet, pobyt na pláži nebo návštěva ve fitku.

Materiál: 60% nylon, 40% bambus

Rozměry produktu: L 150 x 75 cm

Hmotnost produktu: 195 gramů

Balíček obsahuje jeden bambusový ručník.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost