Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Prémiový materiál: tento chladící ručník se skládá z velmi husté chladící tkaniny z mikrovlákna, která je mimořádně absorpční, prodyšná a podporuje odpařování. Chlazení probíhá bez chemikálií díky odpařování vlhkosti ekologickým způsobem.

Ručníky jsou zabalené do vodotěsné tašky společně s karabinou, kterou připevníte na Váš batoh. Nebo stačí ručník volně vložit do batohu, jelikož nezabere moc místa.

Okamžité ochlazení: pokud je ručník zvlhčen vodou, aktivuje chladivé vlastnosti, tím zajistíte okamžitý chladivý efekt již po několika sekundách.

Ručník je šetrný k životnímu prostředí, při výrobě těchto ručníků se nepoužívají žádné chemikálie, proto tímto ručníkem lze ochlazovat i zvířata.

Ručník je vhodný pro jakékoliv těslesně namáhavé aktivity, například jízda na kole, jóga, golf, bowling atd.

Barva: světle modrá, zelená, šedá, růžová

Rozměr jednoho ručníku: 100 x 30 cm

Hmotnost jednoho ručníku: cca 200 gramů

Balíček obsahuje čtyřy chladící ručníky, čtyři vodotěsné tašky a čtyři karabiny.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost