Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Izotermická fólie (též termoizolační fólie) je reflexní fólie, která zamezuje tepelné ztrátě a prochladnutí zejména při úrazech, popáleninách a šokových stavech.

Izotermická fólie se používá zejména při první pomoci, své uplatnění však nalezne i ve vybavení například turistů, cyklistů, horolezců atd.

Vzhledem k tomu, že je izotermická fólie voděodolná, používá se též jako ochrana před vlhkem.

Jak se izotermická fólie používá?

jelikož udržuje teplo, tedy chrání před prochladnutím, nebo zamezuje propouštění sálavého tepla k pacientovi (chrání před přehřátím).

V případě že chceme pacienta udržet v teple, přikryjeme jej stříbrnou stranou fólie k tělu. V případě že jej chceme před teplem uchránit, přikryjeme ho zlatou stranou fólie k tělu.

Stříbrná strana je totiž potažená hliníkem, proto je schopná udržet až 80% tělesného tepla. V případě že potřebujeme aby se pacient dále nezahříval, zakryjeme pacienta stříbrnou stranou ven, tím odizolujeme teplo, které by jinak pacient přijímal z okolí.

Rozměry produktu: 160 x 210 cm

Hmotnost produktu: 0,060 kg

Balíček obsahuje jednu izotermickou (termoregulační) fólii.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost