Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

18 multifunkcí: tachometr na kolo má 18 multifunkcí, díky tomu splňuje mnoho vašich požadavků pro jízdu, přičemž sleduje veškeré údaje jako je například aktuální rychlost, maximální rychlost, průměrná rychlost, doba jízdy, spotřeba kalorií, časovač, má také funkci automatického vypnutí pro úsporu energie atd.

Velký LCD displej: 2,5" LCD displej se zeleným podsvícením umožňuje snadné odečítání digitálního obrazu v různých úhlech, zejména v noci, v tunelu atd.

Vodotěsnost (IP65): díky bezdrátovému a vodotěsnému designu má dlouhodobou životnost, nemusíte si dělat starosti s hromadou kabelů a to že se vám do tachometru dostane voda.

Tachometr se hodí na horská kola, závodní kola, skládaci kola a jiná běžná jízdní kola.

Rozměry balíčku: 15,7 x 7,37 x 4,5 cm

Velikost displeje: 2,5"

Hmotnost balíčku: 80 gramů

Balíček obsahuje tachometr se sadou, viz obrázek.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost