Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Tachometr je vhodný pro téměř všechny typy jízdních kol, jako jsou silniční kola, trekkingová kola, městská kola, elektrická, horská, crossová, dětská, skládací atd. (Ne pro BMX). Je vhodný pro řídítka o průměru až 31,8 mm.

Použití: multifunkční tachometr Aplic poskytuje komplexní doplňkové funkce. Kromě aktuální rychlosti a denní celkové vzdálenosti zobrazuje ryhloměr také maximální a průměrnou rychlost.

Uživatelský přívětivý provoz: obsluha tohoto kompaktního bezdrátového tachometru je velmi snadná. Dvě tlačítka (Mode + Set) umožňují rychlý a uživatelsky přívětivý provoz různých funkcí.

Bezdrátová montáž: díky montáži bez použití nářadí může brzy začít další cyklovýlet. Jelikož drátová verze je náchylnější k poruchám ve srovnání s bezdrátovými.

Velký 1,7 palcový LCD displej je snadno čitelný a velký, zobrazuje veškeré hodnoty snadno a rychle. Kryt odolný proti stříkající vodě (IP65) se při dešti nepoškodí. V tomto případě tedy nevadí pokud vyrazíte na výlet v dešti.

Rozměry produktu: 59 x 42 x 17,5 mm

Hmotnost produktu: cca 50 gramů

Barva: matná černá

Balíček obsahuje:

1x tachometr Aplic

1x držák

1x paprskový magnet

1x magnetický spínač

1x montážní příslušenství

1x návod k použití

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost