Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ergonomická rukojeť: ergonomicky tvarované rukojeti zabraňují únavě rukou a poskytují lepší pohodlí. Díky anatomickému tvaru je poloha ruky korigována a vibrace dokonale tlumeny.

Boční úchyty rukojetí zajišťují lepší bezpečnost úchopu a také zabraňují aby vám ruce neklouzali i v případě že jsou spocené, díky protiskluzovému materiálu.

Snadná instalace a dlouhá životnost: rukojeti se snadno připevňují dle instrukcí, které naleznete v krabičce s produktem. Abyste se na rukojeti mohli plně spolehnout i při intenzivním používání, je pro tyto rukojeti jízdního kola naprosto nezbytná vysoká kvalita a dlouhá životnost.

Kromě toho lze na rukojeti připevnit i zrcátko.

Rozměry balíčku: 10 x 10 x 10 cm

Hmotnost: 180 gramů

Balíček obsahuje:

2x ergonomická rukojeť

2x imbus

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost