Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Rukojeti řídítek jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pryže, TPR, která nedráždí pokožku, a na koncích má šroubovací upínací kroužek s černými zátkami řídítek.

Boční zahnutá část rukojeti poskytuje lepší uchopení a zabraňuje náhodnému uklouznutí díky neklouzavému materiálu.

Ergonomické rukojeti řídítek ve srovnání s běžnými rukojeťmi mají větší povrch a nabízejí větší pohodlí při jízdě. Anatomický tvar koriguje polohu ruky a perfektně absorbuje vibrace, minimalizuje únavu rukou.

Jednoduchá instalace: jednoduše připevněte rukojeť na řídítka, připevněte kryt na konci řídítek a utáhněte šrouby. Úhel rukojetí si můžete nastavit podle svých jízdních preferencí.

Hodí se na jakékoliv kolo: tyto vodotěsné a neklouzavé rukojeti řídítek jsou vhodné pro MTB, e-bike, trekingové kolo, mestské kolo, silniční kolo, skládací kolo atd.

Materiál: slitina hliníku + TPR

Délka: 140 mm

Vnitřní průměr: 22,2 mm

Rozměry balení: 18,6 x 11,4 x 4,2 cm

Hmotnost balení: 280 gramů

Balíček obsahuje:

2x ergonomické rukojeti na řídítka

2x zajišťovací šrouby

2x imbusový klíč

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost