Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Tři světelné režimy: přední LED světlo má tři světelné režimy - inteligentní automatický režim, vysoký jas (50 luxů) a střední jas (30 luxů). Světlo dokáže automaticky upravovat jas mezi 30 až 50 luxy, aby byla zachována nejlepší rovnováha mezi viditelností a životností baterie v závislosti na okolních světelných podmínkách.

Předení LED světlo jízdního kola může běžet 4 až 6 hodin (v závistlosti na režimu), zatímco zadní světlo může svítit až 4 hodiny.

Osvětlení: při jízdě ve tmě světlo osvětlí celou silnici, vzdálenost osvětlení dosahuje až 200 metrů, díky tomu, si můžete užít bezpečnou jízdu.

Kontrolka nabíjení a nabíjení pomocí USB: světlo má vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii s kapacitou 1300 mAh, díky tomu můžete světlo dobíjet při jízdě na kole pomocí powerbanky. Úroveň baterie je indikovaná zeleným světlem (100%, > 70% > 30%) pokud je její úroveň nižší než 10% kontrolka se rozsvítí červeně aby Vám připomněla včasné nabití.

Snadná instalace a vodotěsnost IPX5: sada předního a zadního světla se snadno instaluje i demontuje během několika sekund, bez použití nářadí.

Připevněné světlo je velice stabilní a během jízdy na kole vám nebude sklouzávat, badat apod. Díky voděodolnému IPX5 můžete jezdit i v deštivých dnech.

Sada světel je certifikovaná StVZO, odpovídá předpisům o silničním provozu, zajišťuje dostatečnou bezpečnost při noční jízde. Žluté světlo LED na boční straně světla usnadňuje řidiči vedle vás , aby si vás všiml, a zvyšuje tak bezpečnost jízdy.

Materiál: hliník

Roční období: jaro, léto, podzim, zima

Rozměry balení: 12,7 x 12,5 x 5,1 cm

Hmotnost: 210 gramů

Balíček osbahuje jedno přední a jedno zadní světlo s připevněním a USB nabíjecí kabel.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost