Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Označení modelu: CSL - Aplic LED, světlo na kolo DG330 bylo schváleno pro provoz na pozemních komunikaích, je vhodné pro téměř všechny typyy jízdních kol jako závodní kola, horská kola, krosová kola, BMX, atd.

Vhodné pro průměr řídítek od 22 mm do 35 mm

Vysoký jas: přední světlo má SMD LED, zadní světlo má zabudované červené LED, díky této LED technologii je sada osvětlení mimořádně robustní a energeticky úsporná. V porovnání s běžnými žárovkami, LED světla vykazují výrazně delší životnost.

Montáž bez nářadí: pomocí upevňovací svorky přitáhnete držák světel k řídítkům kola a následně nasunete světlo na držák, proto k tomu není potřeba žádné nářadí a vše je velice snadné a rychlé.

Rozměry produktu: 106 x 50 x 50 mm (přední světlo); 29 x 27 x 65 mm (zadní světlo)

Napájení: 4x AA 1,5 V baterie (přední světlo); 4x AAA 1,5 V baterie (zadní světlo) => baterie nejsou součástí dodávky

Hmotnost produktu: cca 93 gramů (pžední světlo); cca 37 gramů (zadní světlo)

Barva produktu: matná černá

Balíček obsahuje: 

1x přední světlo

1x zadní světlo

2x upevnění na řídítka

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost