Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Vodotěsná taška s upevněním pod sedlo na jízdní kolo je z kvalitního vodotěsného polyesteru, odolná proti povětrnostním vlivům, komfortní, s dlouhou životností. Velice snadno se čistí.

Brašna na kolo s reflexním logem, díky kterému jste vidět i za jízdy v noci a zadními otvory, kam se dá připevnit zadní světlo.

Má silné závěsné pásy na suchý zip, který krásně drží brašnu pod sedlem na místě. Lze jí snadno připevnit právě na zmíněné pásy na suchý zip a není k tomu potřeba žádné nářadí.

Do kapacity 1,5l můžete uložit peněženku, telefon, malý ručník, světlo, rukavice, klíče atd.. Brašna je vhodná na horská kola, tekkingová kola a na MTB.

Rozměry produktu: 21 x 12 x 10 cm

Hmotnost produktu: 120 gramů

Kapacita: 1,5l

Balíček obsahuje jednu brašnu pod sedlo kola.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost